Zwroty i reklamacje

Zwroty i Reklamacje

W naszym sklepie Gemtrix dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony z zakupów biżuterii z kamieni naturalnych. Niemniej jednak, jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz zwrócić zakupiony produkt lub zgłosić reklamację, postaramy się jak najszybciej rozwiązać Twój problem.

Zwroty

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu, masz prawo do jego zwrotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Aby zwrócić produkt, prosimy o przesłanie go z powrotem w oryginalnym opakowaniu, w stanie nienaruszonym. Po otrzymaniu zwracanego przedmiotu, zwrócimy Ci pieniądze na konto bankowe w ciągu 7 dni roboczych.

Reklamacje

W przypadku otrzymania uszkodzonego produktu lub jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań z innych powodów, prosimy o jak najszybsze skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta. Aby zgłosić reklamację, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@gemtrix.pl, wraz z opisem problemu oraz zdjęciami produktu.

Po otrzymaniu Twojej reklamacji, nasz zespół dokładnie ją przeanalizuje i postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Może to obejmować wymianę produktu na nowy, naprawę uszkodzonego elementu lub zwrot pieniędzy. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie zakupowe z gemtrix.pl było pozytywne i satysfakcjonujące.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotów lub reklamacji, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta pod adresem e-mail: kontakt@gemtrix.pl lub telefonicznie pod numerem 533452174. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji i chętnie pomoże rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Dziękujemy za zakupy w Gemtrix! Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl